Kurumsal

Yönetim Kurulu Başkanı Berna YILMAZ

Kıymetli eğitim gönüllüsü dostlarım,

Hayatım boyunca insanlığa ve dünyaya faydalı olmayı, imkan eşitliğini çevremde ulaşabildiğim her insana ulaştırmayı amaç edindim. Hızla gelişen dünyanın beraberinde getirdiği köklü değişimlere aynı hızla ayak uydurabilmek, sosyal, kültürel ve eğitim gibi yaşamın omurgasını oluşturan alanlarda topluma hizmet etmek; yerel değerlerine sahip çıkarken modern dünyanın nimetlerinden de başarıyla faydalanabilmek amacıyla da kurduğumuz Engelsiz Eğitim Vakfı'nın (ENEV) çatısı altında sizlerle bir araya gelecek olmaktan sevinç ve gurur duyuyorum.

Vakfımızı kurarken en büyük motivasyonum; yaşamında engelin biçimi fark etmeden, eğitimden ve yaşamdan alması gereken olanakları alamamış kişilere ulaşacak olmanın vereceği huzur duygusuydu.

Bu amaç doğrultusunda ; vakfımızın çatısı altında kurulmuş olan, İstanbul Kent Üniversitesi’nin kuruluş felsefesinin temelinde; ulusal ve uluslararası her alanda rekabet edebilecek, yetenekli, özgüveni yüksek, milli ve kültürel değerlerine bağlı dünya vatandaşları yetiştirmek yer almaktadır.

Sizleri detaylarıyla içinize sinen işler yapabilmek ve içinden mutluluk taşan hayallerin gerçeğe dönüştüğüne şahit olabilmek için eğitime katkı sağlamaya davet ediyorum.

En derin saygı ve sevgilerimle…

Yönetim Kurulu Üyesi Ceren YILMAZ

İyilik ile yolunu birleştiren herkese merhaba;

Parçası olmaktan gurur ve mutluluk duyduğum vakfımız; hayatın her aşamasında çeşitli nedenlerle engellere takılmış gençlere çağdaş, yenilikçi ve sürdürülebilir gelecek sunmayı amaç edinmiştir. Vakfımız bünyesinde bulunan ve ilk icraatımız olan İstanbul Kent Üniversitesi’de ülkesinin ve dünyanın geleceğine katkı sağlayacak gençler yetiştiriyoruz. Sizleri de yarının liderlerini yetiştirmek için yola çıktığımız bu yolda birlikte yürümeye davet ediyoruz.

Herkese iyilik dolu bir yaşam diliyorum.

Genel Müdür Alican CİNGÖZ

Enev ile yarınlara birlikte yürüyeceğimiz herkese merhaba;

Yaşam boyu adeletin ve imkanların tüm insanlığın eşit olarak kullanımına sunulması için çalışmış biri olarak, misyonu; eğitim, sağlık ve kültür alanında toplumun gelişmesine katkı sağlamak olan Engelsiz Eğitim Vakfının bir parçası olmaktan onur duyuyorum.

Başarının ve iyiliğin paylaştıkça çoğaldığına inanan herkesi, vakfımızın projelerine katkı sağlamaya davet ediyorum.