Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

Vakıf internet sitesini, kişisel herhangi bir bilgi ve verinizi paylaşmadan ziyaret edebilir, internet sayfasında yer alan içerik ve bilgilerden faydalanabilirsiniz. İnternet sitemizde yer alan tüm içerik (bilgiler, tasarımlar, resimler, görseller, unvanlar, vb.) Vakıf’a ait olup, yazılı izin alınmadan herhangi bir şekilde ve herhangi bir mecrada kullanılamaz, kopyalanamaz, başka ortamlara taşınamaz.

Vakıf, internet sitesi üzerinden kişisel bilgilerinizi paylaştığınızda, bunların gizli olduğunu kabul eder ve kişisel verilerinizi 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu, ilgili mevzuat ve internet sitemizde yer alan Kişisel Verilerin Korunması Politikası çerçevesinde koruyacaktır.

Kişisel Bilgilerinizi paylaşmanız halinde, bu bilgiler, sizin onayınız olmaksızın ya da yasal yükümlülük altında bulunulmadığı sürece herhangi bir üçüncü tarafla paylaşılmayacaktır.

İnternet sitemizde, üçüncü taraflara ait internet sitelerine bağlantılar bulunabilir. Vakıf, bu sitelerin içeriklerini ve güvenilirliklerini denetlememekte ve bu sitelerin kullanımından doğabilecek her türlü zararlara karşı Vakıf tarafından hiçbir garanti verilmemektedir.

Vakıf, gizli bilgileri sır saklama yükümlülüğü çerçevesinde değerlendirmekte ve gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almıştır.

İşbu Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası, Vakıf tarafından değiştirilebilir, güncellenebilir. Bu doğrultuda, Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası’nı belirli aralıklarla gözden geçirmenizi tavsiye ederiz.