ENEV

Yapılan her bağışla eğitime ulaşamayan çocuklarımıza bir gelecek hazırlıyoruz.

DETAYLAR

Hakkımızda

Engelsiz Eğitim Vakfı (ENEV); Kuruluş felsefeni insanlığa ve doğaya sunmak istediği iyilik ve fayda duygusundan almaktadır. Bu felsefe ile kurulan vakfımız; eğitim, sağlık ve kültür alanında toplumun gelişmesine hizmet etmek, çağdaş, verimli ve etkili eğitim hizmetlerini gençlerle buluşturarak onları uluslararası standartlarda yüksek teknoloji, ileri teknik ve güncel bilimsel gelişmelerle tanıştırmak amaçlamaktadır. Yaşamın içerisinde; gelişiminde, kültürel faaliyetlerinde, eğitim yaşamında gerekse fiziki koşullarında engellerle karşılaşan bireylerin süreçlerini iyileştirmek vakfımızın en büyük amaçları...

DETAYLAR
Projelerimizi Destekleyin

Engelsiz Eğitim Vakfı olarak temel ihtiyaçları ve eğitime erişimleri zor olan çocuklarımızın eğitimini üstleniyor, onlara elbirliği ile gelecek hazırlıyoruz. Daha çok çocuğa dokunmak ve onları hayata hazırlamak için yürüttüğümüz çalışmalara bağışlarınızla destek verebilirsiniz.

BAĞIŞ YAP
Vakfımızı Destekleyin

Engelsiz Eğitim Vakfı 12.06.2015 tarihinden itibaren, maddi yetersizlikler nedeniyle eğitimlerine devam etmekte zorlanan öğrencilerimize burs desteği sağlıyor. Başlatmış olduğumuz projelere destek vererek çocuklarımızın geleceğine sizler de katkıda bulunabilirsiniz.

BAĞIŞ YAP

İyilik Haritası

Projeler hakkında bilgi almak için şehir seçin