ENEV

Yapılan her bağışla eğitime ulaşamayan çocuklarımıza bir gelecek hazırlıyoruz.

DETAYLAR

Hakkımızda

Hayatım boyunca çok insan tanıma fırsatım oldu. Çok fazla hayat hikayesine şahit ve dahil oldum. Sevgimi ve hayat felsefemi etrafıma vermek için çok çaba sarf ettim. Etrafıma verdiğim sevginin karşılığını bazen bir tebessümden, bazen bir bakıştan bazen de bir dokunuştan fazlasıyla geri aldım. Bu hislerim ve şahit olduğum olaylar beni daha çok ‘insan’ı anlamaya ve dokunmaya teşvik etti. Kendimi bildim bileli, eğitim ve eğitime destek olmak en keyif aldığım şeylerden birisi oldu.

Berna Yılmaz olarak şahsım ve ailem adına, çok insana dokunduk ve dokunmaya devam edeceğiz. Rahmetli oğlum Yavuz’un bir...

DETAYLAR
Projelerimizi Destekleyin

Engelsiz eğitim Vakfı olarak temel ihtiyaçları ve eğitime erişimleri zor olan çocuklarımızın eğitimini üstleniyor, onlara elbirliği ile gelecek hazırlıyoruz. Daha çok çocuğa dokunmak ve onları hayata hazırlamak için yürüttüğümüz çalışmalara bağışlarınızla destek verebilirsiniz.

BAĞIŞ YAP
Vakfımızı Destekleyin

Engelsiz Eğitim Vakfı 12.06.2015 tarihinden itibaren, maddi yetersizlikler nedeniyle eğitimlerine devam etmekte zorlanan öğrencilerimize burs desteği sağlıyor. Başlatmış olduğumuz projelere destek vererek çocuklarımızın geleceğine sizler de katkıda bulunabilirsiniz.

BAĞIŞ YAP

İyilik Haritası

Projeler hakkında bilgi almak için şehir seçin