24 Ocak 2020 de 41 vatandaşımızın hayatını kaybettiği Elazığ depreminde Kent Üniversitesi gönüllü öğrencileri ve Enev olarak Elazığ depreminde hasar görmüş vatandaşlarımıza destek için İstanbuldan yola çıktık.
![Elazığ Depremi İçin Yola Çıktık](/Content/images/projects/Elazig_Deprem/elazig_deprem.jpg)
24 Ocak 2020 de 41 vatandaşımızın hayatını kaybettiği Elazığ depreminde Kent Üniversitesi gönüllü öğrencileri ve Enev olarak Elazığ depreminde hasar görmüş vatandaşlarımıza destek için İstanbuldan yola çıktık.